•         
Strona główna » O firmie

ACHEM.PL systemy pomiarowo-rejestrujące

Dostarczamy systemy do bezprzewodowego i przewodowego monitoringu temperatury, wilgotności oraz innych parametrów od ponad 12 lat.
Sprzedajemy rejestratory temperatury i wilgotności oraz oprogramowanie, projektujemy systemy pomiarowe rozproszone, zapewniamy wsparcie techniczne, przeprowadzamy walidacje, kwalifikacje, szkolenia.
Obsługujemy firmy z terenu całej Polski.

Doświadczenie - ponad 15 lat
Od 2003 roku zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilkaset systemów pomiarowych opartych na urządzeniach rejestrujących temperaturę i wilgotność (LAN oraz bezprzewodowe – WiFi, GSM, transmisja radiowa). Znamy potrzeby Klientów, jesteśmy także otwarci na nowe rozwiązania, których wymaga rynek ze względu na zmieniające się przepisy i technologie. Zobacz przykładowe zrealizowane projekty.
Zadowoleni Klienci
Wdrożenia w całej Polsce, ponad 350 Klientów. Słuchamy, doradzamy, pomagamy i rozwiązujemy problemy z monitoringiem temperatury i wilgotności. Do naszych Klientów należą PSSE w Koszalinie, WSSE w Warszawie, Polpharma S.A. Duchnice, WIOŚ Szczecin, ZHW Toruń, MWiK Sp. z o.o. Wrocław, MARS Polska Sp. z o.o., Muzeum Narodowe w Szczecinie, BLIRT S.A., Sharp Sp. z o.o. więcej
Sprawdzone rozwiązania - dokładne i niezawodne rejestratory
Na podstawie naszych doświadczeń oferujemy urządzenia pomiarowe wysokiej jakości i niezawodności, starannie wybierając dostawców urządzeń pomiarowych. Realizujemy kompleksowe projekty na bazie rejestratorów WiFi, LAN, GSM oraz z radiową transmisją danych. Dla rozwiązań mniej wymagających i prostszych proponujemy ekonomiczne rejestratory z portem USB. Dzięki powiadomieniom alarmowym (email, sms) zapewnione jest większe bezpieczeństwo magazynowanych i transportowanych wartościowych wyrobów. Rejestratory pozwalają zrealizować wymagania Polskiego Centrum Akredytacji, na życzenie Klienta podlegają wzorcowaniu.
Systemy pomiarowe ułatwiają i przyspieszają zbieranie danych, ich przetwarzanie i prezentację – partnerom handlowym, audytorom, inspekcjom.
Profesjonalne doradztwo - bezpłatne prezentacje, konsultacje, pomiary
Pomagamy Klientom wybrać optymalny system pomiarowo-rejestrujący oparty na czujnikach, biorąc pod uwagę potrzeby, cele, wielkość przedsiębiorstwa i przewidziany budżet. Zapraszamy do kontaktu.
Montaż, szkolenia, serwis i wsparcie techniczne
Zapewniamy techniczne i merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy z Klientem. Od pomocy telefonicznej przez zdalne wsparcie przez Internet (dzięki temu obniżone są koszty) do wizyty u Klienta. Wykonujemy instalacje i walidacje pomiarowych systemów komputerowych, mapowanie pomieszczeń – badanie rozkładu temperatury, kwalifikacje, zapewniamy wzorcowanie rejestratorów.
Oprogramowanie pozwalające na pracę zdalną: kliknij tutaj – Teamviewer

Pin It on Pinterest

Shares